Tradiční česká značka Elektronika Praha v novém designu je zpět... vytváříme české hodnoty i pro další generace.

Kontakty

 

Distribuci produktů Elektronika Praha pro Českou republiku i Slovensko a dále také do ostatních států EU s hrdostí zastřešuje společnost HTP.

Kontakt na distributora je zde:

 

Horizon Trading Prague s.r.o. (HTP)

Ďáblická 902 / 2j, Praha 8, 182 00 - Ďáblice, Česká republika, EU

email: horizontrading@email.cz

 telefon: +420 606 642 175 / +420 731 488 630 

 

Společnost Horizon Trading Prague s.r.o. zapsána Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 160510

Identifikační Číslo: 29021367 / DIČ: CZ29021367

 


Na internetových stránkách, v nabídkových listech, inzerátech, popisech a jiných propagačních materiálech si prodávající tj. spol. Horizon Trading Prague s.r.o.vyhrazuje právo na technické změny, omyly, popř. chyby bez předešlého upozornění. Některé fotografie, vyobrazení, názvy, loga a barvy zboží mohou mít pouze ilustrativní charakter.


 

Tým Elektronika Praha.

 

Více informací o firmě HTP

Společnost Horizon Trading Prague s.r.o. byla založena počátkem roku 2010 jako obchodní společnost sa zaměřením na dovoz a distribuci kvalitní značkové elektroniky/příslušenství pro firmy obchodující primárně na území České a Slovenské republiky.

Horizon Trading Prague s.r.o. je mladou dynamicky se rozvíjející společností zabývající se zastupováním zahraničních firem, distribucí značkové spotřební elektroniky a audio techniky třídy High-End.

Ve společnosti Horizon Trading Prague s.r.o. pracují lidé s dlouholetou praxí, odbornými znalostmi a zkušenostmi z daného oboru. Portfolio značek zákazníkům garantuje nejvyšší možnou kvalitu, spolehlivost a užitné vlastnosti s následným prodejním a pozáručním servisem. Nabízíme individuální přístup a komplexní služby.

Naším cílem je udržování dlouhodobých vztahů s našimi obchodními partnery, založené na našich spolehlivých službách, profesionálním přístupu ke klientům, ale také na vzájemné důvěře obou stran. Naši zákazníci, obchodní partneři i naše konkurence je pro nás zdrojem inspirace pro další rozvoj.

Spokojený zákazník a silné zázemí naší firmy garantuje spokojenost všech našich partnerů.

Všechny zastoupené značky vám rádi předvedeme u autorizovaných dealerů v jednotlivých krajích.

www.horizontrading.cz

 

 

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies